Nieuws uit de afvalbranche - April 2010

 

Essent legt tijdelijk biocentrale Cuijk stil

Energiebedrijf Essent stopt tijdelijk de productie van groene stroom in de biomassacentrale in Cuijk. Zonder subsidie van de overheid ziet het bedrijf geen mogelijkheid om de centrale draaiende te houden. De looptijd van de subsidiestroom die het bedrijf de afgelopen tien jaar van de overheid kreeg, is in augustus vorig jaar verstreken. Het bedrijf heeft al een dringend beroep op de minister van Economische Zaken gedaan om de subsidiekraan weer open te draaien, maar gaat ervan uit dat het volgende kabinet daarover een beslissing neemt.
Het energiebedrijf heeft overigens wel andere plannen met Cuijk. Werknemers gaan testen of op een rendabele manier uit andere massa dan hout bio-energie kan worden gewonnen. Als voorbeeld noemt de woordvoerder koffiepulp.....meer

 

Telegraaf 08-04-2010

 

 

 

opsommingsteken AVRI tekent samenwerkingsovereenkomst met Afvalzorg
opsommingsteken Van Gansewinkel Groep versterkt positie in België
opsommingsteken Meer afvalactiviteiten onder Activiteitenbesluit
opsommingsteken Statiegeld voor PET niet eco-efficiënt
opsommingsteken Essent legt tijdelijk biocentrale Cuijk stil
opsommingsteken Brazilië: marktverkenning afvalverwerking en waterzuivering
opsommingsteken Italie gaat aan de slag met afval-rapport SP
opsommingsteken Bouw afvaloven kan doorgaan
opsommingsteken LZP genomineerd voor ICT-Milieu Award 2010
opsommingsteken DMH blijft procederen
opsommingsteken Bedrijven recyclen niet voldoende
opsommingsteken Twence sluit 2009 af met goed resultaat
opsommingsteken AVRI bespaart op afvalkalenders 132.000 vellen papier
opsommingsteken 4,5 biljoen sigarettenpeuken vervuilen aarde jaarlijks
opsommingsteken Directeur Lemmen vertrekt bij Dar
opsommingsteken Jaarcijfers 2009 Van Gansewinkel Groep
opsommingsteken Afvalsturing Friesland boekt positief concernresultaat van 1.2 mln
opsommingsteken Wim Brugman benoemd in RvC van Afvalsturing Friesland N.V.
opsommingsteken Inzameling elektrische apparaten stijgt spectaculair

 

 


Dagelijks op de hoogte zijn van het laatste nieuws uit de afvalbranche! Klik hier voor een proefabonnement!


Disclaimer:Hoewel aan de informatie op Afvalgids.nl, en in de Afvalgids persoonlijke nieuwsbrief, de grootst mogelijke zorg wordt besteed, kunnen hieraan op geen enkele wijze rechten worden ontleend.